сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Волја

未 标题 -2
未 标题 -2

Hotешка продажба обоена ткаенина завеса одличен квалитет инженерско предиво завеси за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Имитација на завеса од ленена ткаенинаТип на моделот:Солидна
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:грометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Тип на монтажа:Инсталација на таванотФункција:Висок засенчување (70% -90%)
материјал:Полиестер / памукСтил:модерни
локација:ПрозорецТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:Blackout
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБрој на моделот:KSMC021
Ширина:280CMБоја:прифати прилагодено
име:инженерско предиво завесаТежина:100GSM
големина:135 * 210см + 8грометриТкаенински материјал:100% полиестер
стил:модаОЕМ:Прифати прилагодено
: 

ИмеЗавеси за прозорци
Број на моделKSMC021
материјал100% полиестер
Ширина280CM  
ТЕЖИНА100GSM
Боја

Прифати прилагодено

големина135 * 210см + 8грометри

ОЕМ 

Прифати прилагодено

图 Профил на компанијата 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q6: Кога можам да добијам понуда?

A6: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ