сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Волја

100% полиестер чиста воил висококвалитетни завеси за дизајн на дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Воаула ткаенина завесаТип на моделот:Солидна
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:


Громет

Метод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Цена на додатоци за обработка:ИсклученоТип на монтажа:Инсталација на таванот
Функција:Перспективаматеријал:100% полиестер
Стил:модерниУметност:ПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА
локација:ПрозорецТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:чисто рамно
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:КСМ
Број на моделот:KSMV002-KSMV008Име на производ:Проerирна Voile Висококвалитетна Евтина Дизајн на Дневна соба Voile Завеси
Боја:Прилагодена бојаMOQ:1 парче
Дизајн:OEM прифатиТкаенински материјал:100% полиестер
ПЛАЌАЊЕ:Paypal.western Union.TT.Trade AssuranceУпотреба:Декорација на прозорецот
: 
Опис на производот
Карактеристики на производот
* Бренд
КСМ

*Тип на производ
Про Sheирна завеса

* Модел
KSMV002-KSMV008

* Вид на материјал
Полиестерски влакна

*Ткаенина Вајт
45GSM

*Ширина на ткаенина
280CM ИЛИ Нарачано

* Боја 
Бела ИЛИ Нарачана 

140*240*Нормална големина 
140*250 см/56*95 инчи 


d12页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1


Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ