сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Волја

Висококвалитетна ткаенина од полиестер за прозорец и ткаенина за производи за текстил за завеси


Испраќам барање
Детали за производот

Тип на напојување:Направете-до-редматеријал:100% полиестер
Тежина:44gsmДебелина:лесен
Тема:Анти-статички, одржлив, растеглив, водоотпорен, БРЗО-СУШЕН, проѕиренТехнологија:Ткаени
Стил:обичентип:Voile ткаенина
Ширина:280cmГустина:прилагодени
Уметност:ПечатениГо користите:Домашен текстил, чевли, играчки, свадба, додатоци, декор за завеси за домот
Преброј на предива:68d * 68dПлетен тип:Weft
Број на моделот:ksm voile ткаенина 001Место на потекло:Шаоксинг Жеџијанг Кина (копното)
клучни зборови:Полистерска ткаенинаИме на производ:100 полиестерска печатена ткаенина
:
 

Производ бр
Најдобра цена класична чек печатена ткаенина за ткаенини чаршафи завеси покривка за кујнска маса за вечера кафе ресторан
Боја
Измешајте
Ширина на ткаенина
150cm 280cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина


Тежина на ткаенината 
140gsm може да се прилагоди
Метод на пакување
Се тркалаат


материјал 
100% полиестер
Примерок 
Примерок е достапен, за детали ве молиме потврдете со добавувачот


Боја и дизајн
секоја боја и дизајн може да се прилагодат
MOQ
Различен производ MOQ ќе биде различен


спецификација
68D * 68D
апликација
hometextile покривка за маса покривка за маса


pic_cd566b7afd153d99

IMG_9571

IMG_9930

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашањаДетални слики

Контактирајте нѐ