сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Волја

Класичен дизајн на цвеќе воил проверете печатење ткаенина за завеса кујна корисно


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи
  
Производ бр
ksmv001
Боја
Измешајте
        Име на предметотВоална ткаенина               Корисно Хометекстилна крпа за маса
 Ширина
150см.280см
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
44gsm-47gsm
Метод на пакување
Се тркалаат

IMG_9561

IMG_9567

IMG_9560


IMG_9562

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ