сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Волја

100% полиестерска ткаенина проѕирна проверена боја на ткаенина за завеси и кујнска завеса за прозори


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на напојување:Направете-до-редматеријал:100% полиестер, 100% полиестер
Тежина:47gsm-49gsmДебелина:лесен
Тема:Водоотпорен, антистатички, отпорен на кинење, отпорен на собирање, отпорен на дамки, БРЗО-СУШ, Отпорен на брчки, проѕиренТехнологија:Ткаени
Стил:обичентип:ткаенина од полиестер
Ширина:280cmГустина:68D * 150D
Уметност:обоенГо користите:Домашен текстил, долна облека, додатоци, костими за капење, завеса
Преброј на предива:300D * 300DПлетен тип:Weft
Број на моделот:ksmv013Дизајн:Прилагодени дизајни
клучни зборови:100% полиестер плетена ткаенинаУпотреба:Домашен текстил
Место на потекло:Жеџијанг 
Опис на производи
Производ бр
ksmv013
Боја
Измешајте
 Ширина
280cm 
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
47gsm
Метод на пакување
Се тркалаат
微 信 图片 _20210520110006

微 信 图片 _20210520110001

微 信 图片 _20210520105933

微 信 图片 _20210520110010

微 信 图片 _20200825081552

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1


Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ