сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

печатена полиестер минимат оксфордска ткаенина 140гсм


Испраќам барање
Детали за производот
материјал:100% полиестерТип на напојување:Направете-до-ред
тип:Ткаенина МиниматУметност:Печатени
Стил:КарираниШирина:280cm
Технологија:ТкаениТема:Пламен retardant, затемнување
Го користите:Се чувствував, ЛИНГЕРИЈАПреброј на предива:40 * 40
Тежина:140gsmГустина:130 * 70
Број на моделот:4 
Опис на производи
Производ бр
ksmmini024
Боја
Измешајте
 Ширина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140gsm
Метод на пакување
Се тркалаат

IMG_9523

IMG_9529

IMG_9531


IMG_9530

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ