сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Испечатена полиестерска минимат ткаенина за хометекстил за на маса


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи

Производ бр
ksmmini023
Боја
Измешајте
      Точка имеТкаенина Minimatt               Корисно  чаршав за хометекстил
 Ширина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140gsm
Метод на пакување
Се тркалаат
pic_17665ba30f5048d4


pic_8e5d1dab58e51539pic_bb56eb6a38ef7ac7

pic_2b696a3a457f0be9

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашањаДетални слики

Контактирајте нѐ