сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Нов дизајн Hometextile надворешна повеќенаменска полиестерска печатена ткаенина водоотпорна


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи
Производ бр
ksmmini015
Боја
Измешајте
 Ширина
150cm 280cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140грсм, 180гсмм
Метод на пакување
Се тркалаат
Опис на производот
IMG_9807
微 信 图片 _20200610102016

微 信 图片 _20200610102028

微 信 图片 _20200610102038


公司 活动 1


Детални слики

Контактирајте нѐ