сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Морски стил свежо печатено за домашно текстилно повеќенаменско полиестерско ткаенина од 140гсм предиво ткаено


Испраќам барање
Детали за производот
материјал:100% полиестерДебелина:лесен
Тип на напојување:Направете-до-редтип:Оксфорд ткаенини
Уметност:ПечатениСтил:Обично, друго
Ширина:300cmТехнологија:Ткаени
Тема:Водоотпорен, антистатички, одржлив, отфрлање на дамки, истегнување, брзо и суво, отпорно на брчкиГо користите:Завеса, фустан, домашен текстил, чевли, тросед, играчка, костум, свадба, додатоци, текстил за дома-други, домашен текстил-завеса
Преброј на предива:300DТежина:140-180gsm
Густина:прилагодениБрој на моделот:KSM MINIMATT 002
Име на производ:100%полиестер ткаенинаклучни зборови:100% ткаенина од полиестер материјал
Употреба:Домашна текстилна покривка за масаМесто на потекло:Hejеџијанг. Кина
: 
Опис на производи
Производ бр
Најдобра цена печатена ткаенина за чаршафи ткаенини завеси кујна маса покривка вечера кафе ресторан
Боја
Измешајте
Ширина на ткаенина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
Тежина на ткаенината 
140gsm може да се прилагоди
Метод на пакување
Се тркалаат
материјал 
100% полиестер
Примерок 
Примерок е достапен, за детали ве молиме потврдете со добавувачот
Боја и дизајн
секоја боја и дизајн може да се прилагодат
MOQ
Различен производ MOQ ќе биде различен
спецификација
300D * 300D
апликација
hometextile покривка за маса покривка за маса

H0d2654d5c0e94826a3dcad7fa7225e46f

H1dc3398f194a44709a6757b9574c4aadY

Hf1d2c3a7a6e54acd9495168efd4d66ffL

H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webp

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ