сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Ткаенина со минимат печатење во стил на кујна за завеса за чаршав хометекстил


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи
  
Производ бр
ksmmini013
Боја
Измешајте
        Име на предметотТкаенина Minimatt               Корисно Хометекстилна крпа за маса
 Ширина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140gsm
Метод на пакување
Се тркалаат

IMG_9807

IMG_9496

IMG_9500


IMG_9496

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ