сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Hotешка продажба на ткаенина од оксфорд


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи

Производ бр
ksmmini023
Боја
Измешајте
      Точка имеТкаенина Minimatt               Корисно  чаршав за хометекстил
 Ширина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140gsm
Метод на пакување
Се тркалаат
IMG_9517

IMG_9520

IMG_9521

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашањаДетални слики

Контактирајте нѐ