сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Домашни текстили за печатење на ткаенина од полиестер минимат за ткаенина за завеси од оксфорд


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи
Производ бр
ksmmini020
Боја
Измешајте
 Ширина
150cm 280cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140грсм, 180гсмм
Метод на пакување
Се тркалаат
Опис на производот


公司 活动 1


Детални слики

Контактирајте нѐ