сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Висококвалитетна пластична ткаенина од полиестер за наметка за на маса, за повеќе наменски дизајн на срце, прилагодена единствена


Испраќам барање
Детали за производот
материјал:100% полиестерДебелина:лесен
Тип на напојување:Направете-до-редтип:Оксфорд ткаенини
Уметност:ПечатениСтил:Обично, друго
Ширина:300cmТехнологија:Ткаени
Тема:Водоотпорен, антистатички, одржлив, отфрлање на дамки, истегнување, брзо и суво, отпорно на брчкиГо користите:Завеса, фустан, домашен текстил, чевли, тросед, играчка, костум, свадба, додатоци, текстил за дома-други, домашен текстил-завеса
Преброј на предива:300DТежина:140-180gsm
Густина:прилагодениБрој на моделот:KSM MINIMATT 008
Име на производ:100%полиестер ткаенинаклучни зборови:100% ткаенина од полиестер материјал
Употреба:Домашна текстилна покривка за масаМесто на потекло:Hejеџијанг. Кина
: 
Опис на производи
Производ бр
Најдобра цена печатена ткаенина за чаршафи ткаенини завеси кујна маса покривка вечера кафе ресторан
Боја
Измешајте
Ширина на ткаенина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
Тежина на ткаенината 
140gsm може да се прилагоди
Метод на пакување
Се тркалаат
материјал 
100% полиестер
Примерок 
Примерок е достапен, за детали ве молиме потврдете со добавувачот
Боја и дизајн
секоја боја и дизајн може да се прилагодат
MOQ
Различен производ MOQ ќе биде различен
спецификација
300D * 300D
апликација
hometextile покривка за маса покривка за маса

H1ddb0cca050a4531a979c1c9960ea4060

Hcc1a5b032786409cabcc77ef2fca328f9

H6c1250360733472990c7ad2b3b502a61S

H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webp

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ