сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

Цветен дизајн во класичен стил, шампанско полиестерска ткаенина за текстилни производи 140 gsm прилагодено печатење на ткаенина


Испраќам барање
Детали за производот
материјал:100% полиестерДебелина:лесен
Тип на напојување:Направете-до-редтип:Slubbed  Fabric
Уметност:ПечатениСтил:обичен
Ширина:300cmТехнологија:Ткаени
Тема:Waterproof, Anti-Static, Sustainable, StretchГо користите:Curtain, Dress, Home Textile, Shoes, Sofa, Toy, Suit, Wedding, Accessories, WINDOW TREATMENTS, Home Textiles-Others, Home Textile-Curtain
Преброј на предива:300DТежина:140-180gsm
Густина:прилагодениБрој на моделот:ksmslub001
Место на потекло:Hejеџијанг. Кинаклучни зборови:100%полиестер ткаенина
Употреба:Home Textile curtain tablecloth 
Опис на производи
Производ бр
ksmslub001
Боја
Измешајте
 Ширина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140gsm
Метод на пакување
Се тркалаат
Детали Слики

pure and fresh

IMG_9541IMG_9543

IMG_9545


页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1


Често поставувани прашања
Q1: Што е со услугата по продажбата?
О: Приоритет на квалитетот и чесната основа е принципот на услуга на нашата компанија, ако има какви било проблеми по добивањето, ве молиме контактирајте не за да го решиме што е можно поскоро.
П2: Како гарантирате квалитет?
А2: Имаме свој тим за КК кој ги надгледува и контролира квалитетите на суровините, навлаките за перници и готови перници. Секој процес на производство ќе биде проверен од нашиот тим за КК.
П3: Дали може да се обезбеди бесплатен примерок? Кое е времето на олово за примерок?
А3: Некои стандардни ставки може да бидат бесплатни, но некои приспособени примероци треба да се наплатат. Товари Собрани за било кој примероци. Времетраењето на примерокот е обично 10 дена.
Детални слики

Контактирајте нѐ