сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Мини мат

IMG_9772
IMG_9772

100% дизајн од печатење материјал од полиестер за ткаенина за печатење на чаршав хомтекстил


Испраќам барање
Детали за производот
Опис на производи
  
Производ бр
ksmmini021
Боја
Измешајте
        Име на предметотТкаенина Minimatt               Корисно Хометекстилна крпа за маса
 Ширина
150cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина
   Тежина 
140gsm
Метод на пакување
Се тркалаат

IMG_9762

IMG_9757

IMG_9770


IMG_9776

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ