сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Трговија на големо со висококвалитетен полиестерски чаршаф за маса Прилагодена ткаенина за маса Печатена покривка за трпезарија


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Minimatt fabric tableclothis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Waterproof, non-waterproof
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC029
Име на производ:wholesale printed custom table cloth dinning table cloth fabricБоја:Прилагодена боја
Дизајн:Прилагодени дизајниАпликација:Restaurant Decoration
Ткаенина:100% полиестерПечатење:Печатење за пренос на топлина
MOQ:1pcsБренд:ОПД
ПЛАЌАЊЕ:TT LC PaypalКлучен збор:Draped Fabric Table Runner Cover
: 
1616486241 (1)
Опис на производот

Bright color table cloths wholesale printed custom table cloth dinning table cloth fabric
спецификација
Тип на моделот
Радосен
Дали е_Прилагодено
Да
материјал
100% полиестер
стил
модерни
моделот
Печатени
Техника
Ткаени
Облик
Плоштад
функција
Водоотпорен, не-водоотпорен
Употреба
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC029

H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webp

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ