сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Продажби на големо со висок квалитет на полиестерски трпезарии за домашни забави, обичајно светло шарени масички за навлаки за Божиќ


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:радосенis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC042
Боја:Прилагодена бојаДизајн:Custom Designs Unique Table Cloth
Ткаенина:100% полиестер ткаениниАпликација:Partyурка .свадба .вечер .банкет
: 
спецификација
Содржина
чаршав 
Тип на моделот
геометриски
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил
модерни
Техника
Ткаени
Уметност:
Печатени
Облик
Плоштад
функција
Водоотпорен, не водоотпорен
Користете
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC033
Опис на производот
页H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webp


Профил на компанијата 1
公司 活动 1

Испорака 1
Често поставувани прашања
1. кои сме ние?
Ние сме со седиште во Жеџијанг, Кина, почнуваме од 2012 година, продаваме во Јужна Америка (30.00%), Северна Америка (20.00%), Северна Европа (15.00%), Источна Европа (15.00%), Јужна Европа (10.00%), Западна Европа (10.00%). Во нашата канцеларија има вкупно околу 5-10 луѓе.

2. како можеме да гарантираме квалитет?
Секогаш примерок пред-производство пред масовно производство;
Секогаш завршна инспекција пред пратката;

3. што можете да купите од нас?
ПОЛИЕСТЕРСКА ТКАФЕНИНА,МИНИМАТТ,ТКАФИНА ЗА ЗАВЕДА,КРпапа за маса,ВОИЛА

4. зошто треба да купувате од нас, а не од други добавувачи?
Уште од основањето на компанијата, ние секогаш ја поддржуваме филозофијата на работење „преживеј преку квалитет, развивај преку кредибилитет, пазарно ориентирани“, продолжувајќи да ја надградуваме нашата опрема и техничари за да го подобриме нивото на производите.

5. какви услуги можеме да обезбедиме?
Прифатени услови за испорака: FOB, CIF
Прифатена валута за плаќање: УСД, ЕУР;
Прифатен вид на плаќање: T / T, L / C;
Говорен јазик: англиски, кинески
Детални слики

Контактирајте нѐ