сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Платно за маса приспособено печатење Едноставно Daesign елегантно полиестерски покривки за трпезариска маса


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Minimatt/Oxford fabric tableclothis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен, не-водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC027
: 
图 啊
Опис на производот

Платно за маса приспособено печатење Едноставно Daesign елегантно полиестерски покривки за трпезариска маса
спецификација
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил 
модерни
моделот
Печатени
Техника
Ткаени
Облик 
Плоштад
функција
Водоотпорен, не-водоотпорен
Употреба
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC027

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ