сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Меки, прилагодени дизајни за печатење 100% полиестерска ткаенина водоотпорни покривки за чаршафи за забава


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:флоралниis_customized:Да
Простор во просторијата:Дневна собаматеријал:100% полиестер
Стил:КЛАСИКУметност:Печатени
Технологија:ТкаениФорма:Плоштад
Тема:Водоотпорен, не водоотпоренГо користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:ksmtc026Дизајн:Прилагодени дизајни
клучни зборови:печатен чаршав од полиестерУпотреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотел
Пакување:Прилагодено пакувањеБоја:Прилагодена боја
MOQ:1 парчеТкаенина:100% полиестер ткаенини
: 
1616486241 (1)
спецификација
Тип на моделот
ЦВЕЕ 
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил 
модерни
моделот
Печатени
Техника
Ткаени
Облик 
Плоштад
функција
Водоотпорен, не-водоотпорен
Употреба
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC026
Детални слики

Меки, прилагодени дизајни за печатење 100% полиестерска ткаенина водоотпорни покривки за чаршафи за забава
Пакување и испорака
Специфичниот метод на пакување може да се прилагоди според потребите на клиентите
Профил на компанијата
Ever since the establishment of the company, we have been always upholding the operation philosophy of "survive through quality, develop through credibility, market oriented", keeping upgrading our equipments and technicians to improve the products level and production efficiency. Our leading products are blind rollers, bath curtains, fabric, beddings, which have been sold far to and well received in Japan, the US, Southeast Asia and the Middle East. Looking into the future, we are ready to cooperate with our friends from around the world for mutual development.
Често поставувани прашања
1. кои сме ние?
Ние сме со седиште во Жеџијанг, Кина, почнуваме од 2012 година, продаваме во Јужна Америка (30.00%), Северна Америка (20.00%), Северна Европа (15.00%), Источна Европа (15.00%), Јужна Европа (10.00%), Западна Европа (10.00%). Во нашата канцеларија има вкупно околу 5-10 луѓе.

2. како можеме да гарантираме квалитет?
Секогаш примерок пред-производство пред масовно производство;
Секогаш завршна инспекција пред пратката;

3. што можете да купите од нас?
ПОЛИЕСТЕРСКА ТКАФЕНИНА,МИНИМАТТ,ТКАФИНА ЗА ЗАВЕДА,КРпапа за маса,ВОИЛА

4. зошто треба да купувате од нас, а не од други добавувачи?
Уште од основањето на компанијата, ние секогаш ја поддржуваме филозофијата на работење „преживеј преку квалитет, развивај преку кредибилитет, пазарно ориентирани“, продолжувајќи да ја надградуваме нашата опрема и техничари за да го подобриме нивото на производите.

5. какви услуги можеме да обезбедиме?
Прифатени услови за испорака: FOB, CIF
Прифатена валута за плаќање: УСД, ЕУР;
Прифатен вид на плаќање: T / T, L / C;
Говорен јазик: англиски, кинески
Детални слики

Контактирајте нѐ