сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Тантела правоаголна покривка за маса со елегантни цветни дезени за забави трпезариски маси


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Листis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:КЛАСИК
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен, не водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:НеБрој на моделот:ksmtc027
Дизајн:Прилагодени дизајниклучни зборови:печатен чаршав од полиестер
Употреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотел 
Опис на производот
име на продукт
Печатен чаршав од полиестер
Број на модел
Ksmtc027
Боја
Различни или прифатете ги прилагодените
Место на производ
Провинција hejеџијанг, Кина
ткаенина
100% полиестер
Начини на пакување
12 парчиња или 24 парчиња во картонска кутија
големина
140*140cm 140*180cm 140*230cm 140*350cm
функција
покривка на масата
Детални слики

H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webp

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ