сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Топла распродажба Полиестерска ткаенина во светла боја Крпа за маса водоотпорна покривка за маса Навлаки за трпезарија


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Minimatt fabric tableclothis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен, не-водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC026
Име на производ:Bright Color Table Cloth Waterproof Tablecloth Dining RoomДизајн:Прилагодени дизајни
Боја:Прилагодена бојаАпликација:Partyурка .свадба .вечер .банкет
MOQ:1000 парче 
1616486241 (1)
Опис на производот

Топла распродажба Полиестерска ткаенина во светла боја Крпа за маса водоотпорна покривка за маса Навлаки за трпезарија
спецификација
Тип на моделот
флорални
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил
модерни
Техника
Печатени
моделот
Ткаени
Облик
Плоштад
функција
Водоотпорен, не-водоотпорен
Употреба
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC026

页

Профил на компанијата 1


公司 活动 1

Испорака 1


Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ