сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Висококвалитетна печатена крпа за маса 100% материјал од полиестер, обична шема, ткаенина за маса


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Божиќен чаршафis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:ksmtc039
Име на производ:Платно ткаенинаБоја:Прилагодена боја
Квалитет:Хикклучни зборови:Завеса за печатење
Употреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотелтип:Училишта за украсување на домот
Тежина:140gsmШирина:150cm
големина:140*140,140*180,140*230,140*350 

 име на продукт Платно ткаенина
 Боја Прилагодена боја
 Квалитет Високо
 Клучен збор Завеса за печатење
 користење Дом, хотел, забава, свадба ...
 тип Плакеми за украсување на домот
 Тежина 140gsm
 Ширина 150cm
 големина 140*140,140*180,140*230,140*350

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

П1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

А1: Не грижи се. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка

 

П2: Можете ли да испраќате производи во мојата земја? 

А2: Секако, можеме. Ако немате свој шпедитер за брод, можеме да ви помогнеме. 

 

П3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци за што побрзо.

 

П4: Кои се вашите услови за плаќање?

А4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ВИД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

П5: Како можам да направам нарачка?

А5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите салдо. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q6: Кога можам да добијам понуда?

A6: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ