сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Висококвалитетно печатено карирано платно за маса


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Classic check design
is_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен, не водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC028
: 
спецификација

Содржина
вредност
Тип на моделот
геометриски
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил
модерни
Техника
Ткаени
Уметност:
Печатени
Облик
Плоштад
функција
Водоотпорен, не водоотпорен
Користете
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC028

DSC_4073


DSC_4076


DSC_4088

DSC_4090

DSC_4091

H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webp

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ