сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Прилагодено полиестерско печатено покривче за на маса за ткаенина за надворешен водоотпорен висококвалитетен дизајн на светло-црвен лимон


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Red lemon is_customized:Да
Простор во просторијата:Перење соба, Кујна, Спална соба, Трпезарија, Дневна соба, На отвореноматеријал:100% полиестер
Стил:модерниУметност:Печатени
Технологија:ТкаениФорма:Плоштад
Тема:ВодоотпоренГо користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:ksmtc001Име на производ:Платно ткаенина
Боја:Прилагодена бојаКвалитет:Високо
клучни зборови:Печатење Употреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотел
тип:Училишта за украсување на домотТежина:140gsm
Ширина:150cmголемина:140*140,140*180,140*230,140*350
: 

 име на продукт Платно ткаенина
 Боја Прилагодена боја
 Квалитет Високо
 Клучен збор Печатење чаршав
 користење Дом, хотел, забава, свадба, на отворено
 тип Плакеми за украсување на домот
 Тежина 140gsm
 Ширина 150cm
 големина 140*140,140*180,140*230,140*350

IMG_20200607_154653IMG_20200607_154945IMG_20200607_155018IMG_20200607_155036Операција 20200609090809 слика

页

Профил на компанијата 1公司 活动 1

П1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

А1: Не грижи се. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка

 

П2: Можете ли да испраќате производи во мојата земја? 

А2: Секако, можеме. Ако немате свој шпедитер за брод, можеме да ви помогнеме. 

 

П3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци за што побрзо.

 

П4: Кои се вашите услови за плаќање?

А4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ВИД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

П5: Како можам да направам нарачка?

А5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите салдо. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q6: Кога можам да добијам понуда?

A6: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ