сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Приспособена покривка за маса од полиестерска ткаенина, печатена за надворешен дом, водоотпорен со висок квалитет на модерен метал, Постојаност на бојата


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:геометрискиis_customized:Да
Сезона:Цела сезонаПростор во просторијата:Кујна, Трпезарија, внатрешно и отворено, на отворено
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:НЕБрој на моделот:КСМ чаршаф 003
Дизајн:Прилагодени дизајниклучни зборови:покривка за маса со печатена полиестерска ткаенина
Име на производ:КСМ чаршаф 003Ткаенина:100% полиестер ткаенини
Употреба:КРПЕЧЕ НА МАСЕНА ПОКРИВАЧ ЗА МАСЕ 
Опис на производот

име на продукт
Печатен чаршав од полиестер
Број на модел
КСМ чаршаф 003


Боја
Различни или прифатете ги прилагодените
Место на производ
Провинција hejеџијанг, Кина


ткаенина
100% полиестер
Начини на пакување
12 парчиња или 24 парчиња во картонска кутија


големина
140*140cm 140*180cm 140*230cm 140*350cm
функција
покривка на масата


Контактирајте не
https://ksm.en.alibaba.com/contactinfo.html?spm=a2700.icbuShop.88.28.1f031eb2JjIHhS


1616486241 (1)


页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1


Испорака 1

Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ