сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Ткаенина по наметка ткаенина Трпезариска вода Водоотпорна модна ткаенина за на маса Крпа за маса за јадење полиестер


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Ткаенина Minimatt Табела is_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTA030
Име на производ:Ткаенина од полиестерска трпезариска масаБоја:Прилагодена боја
Употреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотелДизајн:Прилагодени дизајни
Апликација:Partyурка .свадба .вечер .банкетMOQ:1 парче
Ткаенина:100% полиестер 
спецификација
Тип на моделот
Солидна
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил
модерни
моделот
Печатени
Техника
Ткаени
Облик
Плоштад
функција
Водоотпорен, не-водоотпорен
користење
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC030
Опис на производот

Ткаенина по наметка ткаенина Трпезариска вода Водоотпорна модна ткаенина за на маса Крпа за маса за јадење полиестер

H627905d2e40448a4a74894302fb69e72y_.webpПрофил на компанијата 1
公司 活动 1


Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ