сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Печатено мини мат

Најпродавана крпа за маса светли бои 100% полиестерски покривки за трпезариска маса за дигитално печатење


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Црвен лимон is_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Waterproof, Non water-proof
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC001
Име на производ:100% Polyester TableCloth Digital Printing Dining Table CoversБоја:Прилагодена боја
клучни зборови:Tablecover TableclothДизајн:Прилагодени дизајни
MOQ:1000PieceТкаенина:100% полиестер
: 

IMG_20200607_154653

IMG_20200607_154945

IMG_20200607_155036

ревидирајревидирај


Карактеристики на производот
* Бренд
КСМ

*Design
Customized is supported 

* Модел
KSMTC001

* Вид на материјал
Полиестерски влакна

*Packing way
Customized according to customer requirements

* Големина 

140*140cm  140*180cm  140*230cm  140*350cm


页

Профил на компанијата 1公司 活动 1


Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ