сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Жакард

Обичен дизајн зелена свежа боја Завеси во стил на quакард завеса од полиестер од ткаенина за завеса за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Завеса од ткаенина quакардТип на моделот:Солидна
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:Громет Метод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Цена на додатоци за обработка:ВклучениТип на монтажа:вграден во
Функција:Translucidus (Стапка на засенчување 40% -50%)материјал:100% полиестер
Стил:обиченУметност:ПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА
локација:Прозорец, дневна соба Прозорец спална собаТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:Blackout
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:KSMC003Клучни зборови:Завеса на хотелска соба
Тежина:100gsm-105gsmШирина:2.8m
:
 
Опис на производот

име на продукт
прозорец завеси
Број на модел
KSMC003


Боја
Различни или прифатете ги прилагодените
Место на производ
Провинција hejеџијанг, Кина


ткаенина
100% полиестер
Начини на пакување
12 парчиња или 24 парчиња во картонска кутија


големина
54*84 инчи+8 грметри
функција
Засенчување, естетско


Контактирајте не
https://ksm.en.alibaba.com/contactinfo.html?spm=a2700.icbuShop.88.28.1f031eb2JjIHhS


DSC_4908

DSC_4911

DSC_4915

DSC_4913

DSC_4923

DSC_4924

пакување 11

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ