сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Жакард

Бела полиестерска ткаенина обоена вообичаена ткаенина за карирани шари Делови за јадење покривки за маса за јадење


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:флоралниis_customized:Да
материјал:100% полиестерСтил:модерни
Уметност:ПечатениТехнологија:Ткаени
Форма:ПлоштадТема:Водоотпорен, не-водоотпорен
Го користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкетМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Бренд име:ТјуринговаБрој на моделот:KSMTC031
Боја:Прилагодена бојаДизајн:Прилагодени дизајни Уникатна ткаенина за маса
Употреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотелТкаенина:100% полиестер
: 
1616486241 (1)
Опис на производот
спецификација
Тип на моделот
Солидна
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил
модерни
Техника
Печатени
моделот
Ткаени
Облик
Плоштад
функција
Водоотпорен, не-водоотпорен
Употреба
Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMTC031

Профил на компанијата 1

公司 活动 1
Често поставувани прашања

Наслов оди овде.

Полуавтоматска машина за дување шишиња машина за правење шишиња машина за обликување шишиња ПЕТ машина за правење шишиња е погодна за производство на ПЕТ пластични садови и шишиња во сите форми.
1. кои сме ние?
Ние сме со седиште во Жеџијанг, Кина, почнуваме од 2012 година, продаваме во Јужна Америка (30.00%), Северна Америка (20.00%), Северна Европа (15.00%), Источна Европа (15.00%), Јужна Европа (10.00%), Западна Европа (10.00%). Во нашата канцеларија има вкупно околу 5-10 луѓе.

2. како можеме да гарантираме квалитет?
Секогаш примерок пред-производство пред масовно производство;
Секогаш завршна инспекција пред пратката;

3. што можете да купите од нас?
ПОЛИЕСТЕРСКА ТКАФЕНИНА,МИНИМАТТ,ТКАФИНА ЗА ЗАВЕДА,КРпапа за маса,ВОИЛА

4. зошто треба да купувате од нас, а не од други добавувачи?
Уште од основањето на компанијата, ние секогаш ја поддржуваме филозофијата на работење „преживеј преку квалитет, развивај преку кредибилитет, пазарно ориентирани“, продолжувајќи да ја надградуваме нашата опрема и техничари за да го подобриме нивото на производите.

5. какви услуги можеме да обезбедиме?
Прифатени услови за испорака: FOB, CIF
Прифатена валута за плаќање: УСД, ЕУР;
Прифатен вид на плаќање: T / T, L / C;
Говорен јазик: англиски, кинески
Детални слики

Контактирајте нѐ