сите категории
EN

Дома>Производи>Крпа за маса>Жакард

прилагодена чиста бела боја салфетка за маса обична полиестер за повеќенаменски западен ресторан без водоотпорност


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Бела салфетка од жакардis_customized:Да
Простор во просторијата:Перење соба, Кујна, Спална соба, Трпезарија, Дневна соба, На отвореноматеријал:100% полиестер
Стил:модерниУметност:боја
Технологија:ТкаениФорма:Плоштад
Тема:ВодоотпоренГо користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:ksmn001Име на производ:Платно ткаенина
Боја:Прилагодена бојаКвалитет:Високо
клучни зборови:обоенУпотреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотел
тип:Училишта за украсување на домотТежина:140gsm
Ширина:150cmголемина:140*140,140*180,140*230,140*350
: 

 име на продукт Платно ткаенина
 Боја Прилагодена боја
 Квалитет Високо
 Клучен зборСалфетка за салфетка quакард
 користење Дом, хотел, забава, свадба, на отворено
 тип Плакеми за украсување на домот
 Тежина 140gsm
 Ширина 150cm
 големина 140*140,140*180,140*230,140*350

DSC_4305DSC_4306DSC_4307DSC_4303DSC_4308DSC_4309

页

Профил на компанијата 1公司 活动 1

П1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

А1: Не грижи се. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка

 

П2: Можете ли да испраќате производи во мојата земја? 

А2: Секако, можеме. Ако немате свој шпедитер за брод, можеме да ви помогнеме. 

 

П3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци за што побрзо.

 

П4: Кои се вашите услови за плаќање?

А4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ВИД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

П5: Како можам да направам нарачка?

А5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите салдо. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q6: Кога можам да добијам понуда?

A6: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ