сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Жакард

Hotешка продажба на засенчување на ткаенина од quакард ткаенини во трендовски стил затемнување за завеса прозорец сенка ткаенина дневна соба спална соба


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на напојување:Направете-до-редматеријал:100% полиестер
Тежина:230грсм, Дебелина:Средна тежина
Тема:Отпорен на смалување, одржлив, отпорен на дамки, отпорен на брчкиТехнологија:Ткаени
Стил:quакардтип:Ткаенина од брокат
Ширина:280CM,Уметност:Обоен, acакард
Го користите:Торба, постелнина, завеса, текстил за дома, индустрија, чанти, чанти и торби, украс на домот, ТРЕТМАНИ НА ПРОЗОР, домашна текстилна завесаПреброј на предива:обичај
Број на моделот:Fabricакард ткаенина за затемнување 016модел:Fabricакард ткаенина за затемнување 016
Име на производ:ткаенина за засенчување на жакардБоја:врз основа на потребата на клиентот
Засенчување:70%-90%MOQ:> 5000 милиони
Употреба:завеса за украсување на домот 

моделFabricакард ткаенина за затемнување 016
Име на производотткаенина за засенчување на жакард
Тежина230gsm
Бојаврз основа на потребата на клиентот
Матераил100% полиестер
Ширина280CM
Засенчување70%-90%
MOQ> = 5000 милиони
моделотЖакард 
користењезавеса за украсување на домот за дневна соба крпа за сенка на прозорци

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ