сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Жакард

Фабрички главен производ quакард засенчувачка ткаенина модерна ткаенина за затемнување за прозорци за завеси


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на напојување:Направете-до-редматеријал:100% полиестер
Тежина:220gsm-230gsmДебелина:Средна тежина
Тема:Отпорен на смалување, одржлив, отпорен на дамки, отпорен на брчкиТехнологија:Ткаени
Стил:quакардтип:Ткаенина од брокат
Ширина:280CM, Уметност:Обоена, отпечатена
Го користите:Торба, постелнина, завеса, домашен текстил, индустрија, чанти, чанти и чаури, украси за домаПреброј на предива:обичај
Број на моделот:Fabricакард ткаенина за затемнување 15модел:Fabricакард ткаенина за затемнување 15
Име на производ:ткаенина за засенчување на жакардБоја:врз основа на потребата на клиентот
Засенчување:70%-90%MOQ:> 5000 милиони
Употреба:домашна декорација 

моделFabricакард ткаенина за затемнување 15
Име на производотткаенина за засенчување на жакард
Тежина230gsm
Бојаврз основа на потребата на клиентот
Матераил100% полиестер
Ширина280CM
Засенчување70%-90%
MOQ> = 5000 милиони
моделотобоен
користењедомашна декорација

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ