сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Жакард

Класичен обичен бел дизајн за домашна забава повеќенаменски полиестер обоена ткаенина чаршав водоотпорен прилагоден


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на моделот:Бела рамнинаis_customized:Да
Простор во просторијата:Перење соба, Кујна, Спална соба, Трпезарија, Дневна соба, На отвореноматеријал:100% полиестер
Стил:модерниУметност:Багрени
Технологија:ТкаениФорма:Плоштад
Тема:ВодоотпоренГо користите:Дома, на отворено, хотел, свадба, забава, банкет
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:ksmtc031Име на производ:Платно ткаенина
Боја:Прилагодена бојаКвалитет:Високо
клучни зборови:БагрениУпотреба:ДОМАШНА ПАРТИЈА ЗА заварување хотел
тип:Училишта за украсување на домотТежина:180gsm
Ширина:150cmголемина:140*140,140*180,140*230,140*350
: 

 име на продукт Платно ткаенина
 Боја Прилагодена боја
 Квалитет Високо
 Клучен збор Обоена чаршав со жаккард
 користење Дом, хотел, забава, свадба, на отворено
 тип Плакеми за украсување на домот
 Тежина180gsm
 Ширина 150cm
 големина 140*140,140*180,140*230,140*350

DSC_4182DSC_4183DSC_4187DSC_4190DSC_4197DSC_4200

页

Профил на компанијата 1公司 活动 1

П1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

А1: Не грижи се. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка

 

П2: Можете ли да испраќате производи во мојата земја? 

А2: Секако, можеме. Ако немате свој шпедитер за брод, можеме да ви помогнеме. 

 

П3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци за што побрзо.

 

П4: Кои се вашите услови за плаќање?

А4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ВИД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

П5: Како можам да направам нарачка?

А5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите салдо. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q6: Кога можам да добијам понуда?

A6: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ