сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Жакард

Кина продажба на acакард ткаенини засенчување на ткаенина шарен дизајн затемнување популарна ткаенина за спална соба за завеси


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на напојување:Направете-до-редматеријал:100% полиестер
Тежина:220gsm-230gsmДебелина:Тешка категорија
Тема:Shrink-Resistant, Sustainable, stain Resistant, Wrinkle Resistant, wind proofТехнологија:Ткаени
Стил:quакардтип:Ткаенина од брокат
Ширина:280CMУметност:Багрени
Го користите:Curtain, Home Textile, Industry, Bags,Purses & Totes, Home Decor, Home Textile-CurtainПреброј на предива:обичај
Број на моделот:blackout curtain fabric 001клучни зборови:100% полиестер плетена ткаенина
Употреба:fabric for blackout curtainБренд:ksm home textile
: 

моделJAQB020
Име на производотткаенина за засенчување на жакард
Тежина230gsm
Бојаврз основа на потребата на клиентот
Матераил100% полиестер
Ширина280CM
Засенчување70%-90%
MOQ> = 5000 милиони
моделотdyd
користењедомашна декорација

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ