сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Жакард

Најпродавани ткаенини од цврсто засенчување на quакард ткаенини за завеси за затемнување за прозорци


Испраќам барање
Детали за производот
Тип на напојување:Направете-до-редматеријал:100% полиестер
Тежина:220gsm-230gsmДебелина:Тешка категорија
Тема:Отпорен на смалување, одржлив, отпорен на дамки, отпорен на брчкиТехнологија:Ткаени
Стил:quакардтип:Ткаенина од брокат
Ширина:280См, 300 смУметност:Обоена, отпечатена
Го користите:Торба, Завеса, Домашен Текстил, Индустрија, Домашен Декор, Домашен Текстил-ЗавесаПреброј на предива:обичај
Број на моделот:Жакард затемнување ткаенина002модел:Жакард затемнување ткаенина002
Име на производ:ткаенина за засенчување на жакардБоја:врз основа на потребата на клиентот
Засенчување:70%-90%MOQ:> 5000 милиони
Употреба:домашна декорација 
Опис на производи
Производ бр
Најпродавана жакард ткаенина за засенчување со сопствен дизајн ткаенини за затемнување завеси
Боја
Измешајте
Ширина на ткаенина
280cm
Место на оригиналот
Hejеџијанг Провинвче Кина


Тежина на ткаенината 
230gsm може да се прилагоди
Метод на пакување
Се тркалаат


материјал 
100% полиестер
Примерок 
Примерок е достапен, за детали ве молиме потврдете со добавувачот


Боја и дизајн
секоја боја и дизајн може да се прилагодат
MOQ
Различен производ MOQ ќе биде различен


спецификација
300d
апликација
hometextile покривка за маса покривка за маса


Компанија Профи


d3

 Богата боја, класичен дезен, добро засенчување 
затемнување ткаенина корисни завеса домашен текстил 
.
Профил на компанијата
Пакување и испорака


Често поставувани прашања
Детални слики

Контактирајте нѐ