сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Имитација на постелнина

Кина снабдувач завеси за прозорци во дневна соба на големо обоена завеса од ткаенина


Испраќам барање
Детали за производот


тип:Имитација на ленена завесаТип на моделот:Гроздобер
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:ЈажеМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Цена на додатоци за обработка:ИсклученоТип на монтажа:Инсталација на таванот
Функција:Декорација + засенчување на целото светломатеријал:100% полиестер
Стил:модерниУметност:ПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА
локација:ПрозорецТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:Blackout
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:ksmc001Дизајн:Прифатете прилагодени дизајни
клучни зборови:завесаУпотреба:Декорација на прозорецот
Пакување:Прилагодено пакувањеБоја:Потребно од купувачи
Ткаенина:100% полистер 
Опис на производот
图 啊
спецификација
Тип на моделот
СОЛИД
Дали е_Прилагодено
ДА
материјал
100% полиестер
стил
модерни
моделот
Ткаени
функција
ЦРНО
Употреба
ДОМА, ХОТЕЛ, КАФЕ 
Место на потекло
Жеџијанг Кина
Име на бренд
Тјурингова
Број на модел
KSMC001 
Детални слики

Кина снабдувач дневна соба завеси на големо евтини завеси
Пакување и испорака


Специфичниот метод на пакување може да се прилагоди според потребите на клиентите

页

Профил на компанијата 1

公司 活动 1

Испорака 1

Често поставувани прашања

Детални слики

Контактирајте нѐ