сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Имитација на постелнина

Кина фабрика полиестер обоена ткаенина завеса одличен квалитет инженеринг предиво завеси


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Имитација на ленена завесаТип на моделот:текстура
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:ГрометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Тип на монтажа:Инсталација на таванотФункција:Висок засенчување (70% -90%)
материјал:Полиестер / памукСтил:модерни
локација:ПрозорецТехнологија:ткаени 
Го користите:Дома, хотелТема:Blackout
Место на потекло:КинаБрој на моделот:KSMC020
Ширина:280CMБоја:слика
име:инженерско предиво завесаТежина:100GSM
големина:135 * 210 см + 8 грама исто така според клиентотТкаенински материјал:100% полиестер
стил:модаДизајн:модерна
: 

Имеинженерско предиво завеса
Матераил100% полиестер
Ширина280CM  
ТЕЖИНА100GSM
Бојаслика
големина135 * 210см + 8грометри
исто така според клиентот
стилмода

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ