сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

Ткаенина за завеси со двојно странично матно затемнување во чиста боја, 90% завеси за засенчување за дневната соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Двојна мат завеса за затемнувањеТип на моделот:Солидна
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
ForrommeГрометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Цена на додатоци за обработка:ВклучениТип на монтажа:вграден во
Функција:Висок засенчување (70% -90%)материјал:100% полиестер
Стил:обиченУметност:ПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА
локација:Прозорец, дневна соба Прозорец спална собаТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:Blackout
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:KSMC012Клучни зборови:Завеса на хотелска соба
Тежина:230gsmШирина:2.80M
Употреба:Користен прозорецИме на предмет:затемни завеси
Боја:Барање на клиентотТкаенински материјал:100% полиестер
:
 
Опис на производот

име на продукт
прозорец завеси
Број на модел
KSMC012


Боја
Различни или прифатете ги прилагодените
Место на производ
Провинција hejеџијанг, Кина


ткаенина
100% полиестер
Начини на пакување
12 парчиња или 24 парчиња во картонска кутија


големина
54*84 инчи+8 грметри
функција
Засенчување, естетско


Контактирајте не
https://ksm.en.alibaba.com/contactinfo.html?spm=a2700.icbuShop.88.28.1f031eb2JjIHhS


7

微 信 图片 _20200824141223

3119718344_1688126002 (1)

3119721275_1688126002 (1)

微 信 图片 _20200824141021Детални слики

Контактирајте нѐ