сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

Hotешка продажба на дизајн затемнето ткаенина печатени завеси квалитетни патенти за завеси за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Печатена завеса за затемнувањеТип на моделот:флорални
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:ГрометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Тип на монтажа:Инсталација на таванотФункција:Декорација + засенчување на целото светло
материјал:100% полиестерСтил:Модерна, мода
Уметност:Цветни, прилагоденилокација:Прозорец
Технологија:ТкаениГо користите:Дом, хотел, дневна соба
Тема:BlackoutМесто на потекло:Кина
Број на моделот:ksmc035модел:ksmc035
Име на производ:прозорец завесиМатеријал:100% полиестер
Ширина:280CMТежина:200-210 GSM
Боја:сликаголемина:140 * 250 см + 8 грама исто така според клиентот
Употреба:домашна декорација 

моделksmc035
Матераил100% полиестер
Име на производотпрозорец завеси
Ширина280CM
Тежина200-210 GSM
големина140 * 250см + 8грометри исто така според клиентот
ОЕМaccept прилагодено
Бојаприфати прилагодено
користењеhом декорација
стилмода

微 信 图片 _20200821162628微 信 图片 _20200821162656页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ