сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

未 标题 -3
未 标题 -3

Производителите на топла продажба го насочуваат прозорецот на завеса чиста боја 80% завеси за засенчување за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Двојна мат завеса за затемнувањеТип на моделот:Солидна
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:ГрометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Цена на додатоци за обработка:ВклучениТип на монтажа:вграден во
Функција:Translucidus (Стапка на засенчување 78% -90%)материјал:100% полиестер
Стил:обиченУметност:ПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА
локација:Прозорец, дневна соба Прозорец спална собаТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:Blackout
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:KSMC005Клучни зборови:Завеса на хотелска соба
Тежина:230gsmШирина:2.80M
:
 
Опис на производот
име на продукт
прозорец завеси
Број на модел
KSMC005


Боја
Различни или прифатете ги прилагодените
Место на производ
Провинција hejеџијанг, Кина


ткаенина
100% полиестер
Начини на пакување
12 парчиња или 24 парчиња во картонска кутија


големина
54*84 инчи+8 грметри
функција
Засенчување, естетско


Контактирајте не
https://ksm.en.alibaba.com/contactinfo.html?spm=a2700.icbuShop.88.28.1f031eb2JjIHhS

44 фунти66 фунти33 фунти

1 фунти
22 фунти
метод на пакување


页

Профил на компанијата 1
公司 活动 1Испорака 1

H78dec17351c1411f9bbcfb2a19d045d5N


Често поставувани прашања


Детални слики

Контактирајте нѐ