сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

Фабрика на големо затемнета ткаенина испечатени завеси завеси со одличен квалитет за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Завеса за прозорецТип на моделот:флорални
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:грометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Тип на монтажа:Инсталација на таванотФункција:Декорација + засенчување на целото светло
материјал:100% полиестерСтил:Модерна, мода
Уметност:Цветни, прилагоденилокација:Прозорец
Технологија:ТкаениГо користите:Дом, хотел, дневна соба
Место на потекло:КинаБрој на моделот:ksmc041
модел:ksmc041Име на производ:прозорец завеси
Материјал:100% полиестерШирина:280CM
Тежина:200-210 GSMБоја:слика
големина:140 * 250 см + 8 грама исто така според клиентотУпотреба:домашна декорација
: 

моделksmc041
Матераил100% полиестер
Име на производотпрозорец завеси
Ширина280CM
Тежина200-210 GSM
големина140 * 250см + 8грометри исто така според клиентот
ОЕМaccept прилагодено
Бојаприфати прилагодено
користењеhом декорација
стилмода

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ