сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

Кина фабрика продажба затемнување ткаенина печатени завеси модели за убавина завеси за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот

тип:Завеса за прозорецТип на моделот:флорални
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:грометМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Тип на монтажа:Инсталација на таванотФункција:Декорација + засенчување на целото светло
материјал:100% полиестерСтил:Модерна, мода
Уметност:Цветни, прилагоденилокација:Прозорец
Технологија:ткаени
Го користите:Дом, хотел, дневна соба
Тема:BlackoutМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Број на моделот:ksmc040модел:ksmc040
Име на производ:прозорец завесиМатеријал:100% полиестер
Ширина:280CMТежина:200-210 GSM
Боја:сликаголемина:140 * 250 см + 8 грама исто така според клиентот
Употреба:домашна декорација 


Детални слики

Контактирајте нѐ