сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

Кина фабрика продажба затемнето ткаенина печатени завеси атрактивен стил модни завеси


Испраќам барање
Детали за производот
                               тип:                        Завеса за прозорец                                                       Тип на моделот:                                                       флорални                        
                               is_customized:                                                       Да                                                       Тип на прозорец што се применува:                                                       Стан прозорец                        
                               Формат:                        Громет                               Метод на отворање и затворање:                                                       Отворено е левото и десното паркирање                        
                               Тип на монтажа:                                                       Инсталација на таванот                                                       Функција:                                                       Декорација + засенчување на целото светло                        
                               материјал:                                                       100% полиестер                                                       Стил:                                                       модерни                        
                               Уметност:                                                       флорални                                                       локација:                                                       Прозорец                        
                               Технологија:                                                       Ткаени                                                       Го користите:                                                       Дом, хотел, дневна соба                        
                               Тема:                                                       Blackout                                                       Место на потекло:                                                       Жеџијанг, Кина                        
                               Клучни зборови:                                                       Завеси Завеса                                                       Име на предмет:                                                       Printing Fabric                        
                               OEM УСЛУГА:                                                       ПРИФАЌАМ                        

                               Матераил                        100% полиестер
                               Ширина                        280CM                        
                               Тежина                        200-210 GSM
                               големина                        140 * 250см + 8грометри исто така според клиентот                        
                               ОЕМ                                                       accept прилагодено                        
                               Боја                        прифати прилагодено
                               користење                                                       hом декорација                        
                               стил                                                       мода                        
                               Име на производот                                                       прозорец завеси                        

页 Профил на компанијата 1公司 活动 1

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја?

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме.

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ