сите категории
EN

Дома>Производи>Завеса>Blackout

Кина фабрика ткаенина отпечатени завеси атрактивен стил модни завеси


Испраќам барање
Детали за производот
тип:Печатена завеса за затемнувањеТип на моделот:текстура
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:ЈажеМетод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Тип на монтажа:Инсталација на таванотФункција:Декорација + засенчување на целото светло
материјал:100% полиестерСтил:Модерна, мода
Уметност:флоралнилокација:Прозорец
Технологија:ТкаениГо користите:Дом, хотел, дневна соба
Тема:BlackoutМесто на потекло:Кина
Име на производ:прозорец завесиМатеријал:100% полиестер
Ширина:280CMТежина:200-210 GSM
Боја:сликаголемина:140 * 250 см + 8 грама исто така според клиентот
Употреба:домашна декорација 

Матераил100% полиестер
Ширина280CM
Тежина200-210 GSM
големина140 * 250см + 8грометри исто така според клиентот
ОЕМaccept прилагодено
Бојаприфати прилагодено
користењеhом декорација
стилмода
Име на производотпрозорец завеси

页

Q1: Се прашувате дали прифаќате мали нарачки?

A1: Не се грижи. Слободно контактирајте не .со цел да добиете повеќе нарачки и да им дадете на нашите клиенти поудобно, прифаќаме мала нарачка.

 

Q2: Може ли да испратите производи во мојата земја? 

A2: Секако, можеме. Ако немате сопствен шпедитер, можеме да ви помогнеме. 

 

Q3: Можете ли да направите OEM за мене?

A3: Ние ги прифаќаме сите нарачки за OEM, само контактирајте не и дајте ми го вашиот дизајн. Ние ќе ви понудиме разумна цена и ќе направиме примероци што побрзо.

 

Q4: Кои се вашите услови за плаќање?

A4: Со Т / Т, ЛЦ ВО ГЛЕД,30% депозит однапред, рамнотежа 70% пред пратката.   

 

Q5: Како можам да направам нарачка?

A5: Прво потпишете го ПИ, платете депозит, а потоа ќе го организираме производството. По завршувањето на производството, треба да платите рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 

Q7: Кога можам да добијам понуда?

A7: Обично ве цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни за да ја добиете понудата. Ве молиме јавете ни се или кажете ни преку вашата пошта, за да можеме да го разгледаме вашиот приоритет на истрагата.

Детални слики

Контактирајте нѐ