сите категории
EN

Дома>Производи>ткаенина>Blackout

Шарен дизајн 100% полиестерски материјал завеса за прозорци за домашни текстилни завеси за затемнување за дневна соба


Испраќам барање
Детали за производот
типДвојна мат завеса за затемнувањеТип на моделот:Солидна
is_customized:ДаТип на прозорец што се применува:Стан прозорец
Формат:Громет
Метод на отворање и затворање:Отворено е левото и десното паркирање
Цена на додатоци за обработка:ВклучениТип на монтажа:вграден во
Функција:Translucidus (Стапка на засенчување 70% -90%)материјал:100% полиестер
Стил:обиченУметност:ПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА
локација:Прозорец, дневна соба Прозорец спална собаТехнологија:Ткаени
Го користите:Дом, хотел, болница, кафе, канцеларијаТема:Blackout
Место на потекло:Жеџијанг, КинаБренд име:Тјурингова
Број на моделот:KSMC007Клучни зборови:Завеса на хотелска соба
Тежина:230gsmШирина:2.80M
:
 
Опис на производот
име на продукт
прозорец завеси
Број на модел
KSMC007


Боја
Различни или прифатете ги прилагодените
Место на производ
Провинција hejеџијанг, Кина


ткаенина
100% полиестер
Начини на пакување
12 парчиња или 24 парчиња во картонска кутија


големина
54*84 инчи+8 грметри
функција
Засенчување, естетско


Контактирајте не
https://ksm.en.alibaba.com/contactinfo.html?spm=a2700.icbuShop.88.28.1f031eb2JjIHhS


метод на пакување

页

Детални слики

Контактирајте нѐ